Pruut Gerli tagasiside

“Mul on nii hea meel, et olite valmis originaalmudelit vastavalt mu soovidele ümber kujundama ja sain lõpuks oma unistuste kleidi. Armastan värve ja valgeid pruutkleite selga proovides ei tekkinud neist ühegagi tunnet, et “see ongi see” aga teie juurest õnnestus lõpuks leida kleit, mis vastas 100% mu ootustele ja nii mugav, et sellega sai tantsu vihutud kella 6ni hommikul.”

– Gerli –

Pruut Julika tagasiside

“Tahan veel kord tänada Teid ja Teie imelist pulmaslaongi. Ma olen väga õnnelik, et valisin just Teid. Teie professionaalsusel pole piire! Kõik on tipp tasemel, nii nagu vaja. Aitäh Teie abi ja nõuannete eest! Kui keegi küsib, kus on parimad kleidid, siis ainult Teie juurde!!!”

– Julika –

Pruut Marelle tagasiside

“Aitäh Teile imeline Anna-Bella meeskond! Olete imelised ja olen väga-väga rahul, et just Teie salongi valisin!”

– Marelle –

Pruut Pauliine tagasiside

“Tahtsin Teie salongi tänada väga sooja vastuvõtu, armsate ja abivalmis teenindajate ja muidugi imelise pulmakleidi eest. Nii, kui seda kleiti nägin, teadsin kohe, et rohkem pole vaja otsida (see oli teine kleit, mis ma selga üldse proovisin). Suur-suur aitäh Teile!”

– Pauliine –

Pruut Eva-Loona tagasiside

“Kleit istus pulmapäeval ideaalselt ja sain nii palju komplimente 🙂 Suured tänud teile väga hea ja vastutuleliku teeninduse eest!”

– Eva-Loona –