Anna-Bella pulmasalong kutsub Sind valima pulmakleiti koos sõbrannade või lähedastega. Tee oma elu tähtsaima kleidi valimisest meeleolukas ja meeldejääv sündmus, mida hiljem piltide pealt meenutada!

Meie “naisteka pakett” sisaldab:

  • salongi broneerimist 2 tunniks koos pruudikonsultandiga;
  • pakume vastavalt Sinu soovile šampust või teelauda;
  • fotograaf jäädvustab meeleolukad pildid pulmakleidi valimisest.

Hind alates 250 €

Paketti on võimalik tellida E-R kell 19:00-21:00.

Kirjuta meile

Ideaalse pulmakleidi otsingutel ootame Sind Anna-Bella pulmasalongi!

Salongi külastamiseks soovitame broneerida aeg konsultatsiooniks, siis oskame Sind oodata. Võtame vastu broneeringuid ainult esmaspäevast reedeni kell 10:00-19:00, laupäeviti kella 10:00-17:00 on pruutide konsultatsioon jooksvas järjekorras.

Anna-Bella pulmasalongis on Sul võimalus proovida kleite valmis kollektsioonist ning tunnetada, milline stiil sobib kõige paremini just Sinule. Meie kogenud pruudikonsultandid teevad Sinu elu tähtsaima kleidivaliku lihtsamaks ja meeldejäävamaks sündmuseks.

Enne pruudisalongi tulemist, soovitame koguda ideid, milline Sinu unistuse kleit võiks välja näha – sirvi pulmaajakirju, uuri pilte internetis. Pulmasalongi külastades võta kõik need mõtted kaasa 🙂

Meie salongis on konsultatsioon ning kleidiproovimine tasuta.

Kirjuta meile

Individuaalne lähenemine, lai kangaste valik ja kvaliteetsed õmblused koos peene käsitööga – need on meie eelised Sinu unistuste kleidi loomisel. Tänu rohketele kogemustele on meil võimalik jagada Sinuga head nõu ning oleme alati valmis arvesse võtma Sinu erisoove ja ettepanekuid. Kõik meie pulmasalongi kleidid valmis kollektsioonist kohendatakse vajadusel Sinu mõõtudega või valmivad eritellimusel. Kui Sa soovid kleidis muudatusi teha, siis meie õmblejad valmistavad just Sinu jaoks selle ideaalse kleidi.

Tüüpilised õmbustööd, mida aeg-ajal teha tuleb on näiteks kleidi:

  • pikkuse muutmine;
  • kitsamaks tegemine;
  • pitsi vm materjali lisamine/ eemaldamine;
  • varrukate kohendamine jms.

Õmblustööde tasu ja ajaline kulu sõltub nende mahust, keerukusest ja materjalist.

Teenus kehtib ainult Anna-Bella pruutidele!

Kirjuta meile

Selleks, et Sa saaksid oma pulmapäeval maksimaalselt särada, viimistleb Anna-Bella salong Sinu kleidi viimsegi detailini. Kõik pulmakleidid jõuavad pruutideni triigitud ja aurutatult. Pakime need ilusti kleitidele mõeldud kotikese sisse ning anname kaasa kasutusjuhendi, kuidas sellega ümber käia.

Nii, et Sul ei tasu millelgi pärast muretseda, Anna-Bella tiim teeb kõik, et Sa näeksid oma kleidis suurepärane välja!

Kirjuta meile

Kui pulmad on peetud ja kleit vajab puhastust, siis ootame sind tagasi Anna-Bella salongi!

Ülima hoolega kohtleme õrna pitsi, taastame kleidi esialgse värskuse ning käsipuhastuse tulemusena maksimaalse puhtuse. Puhastus sisaldab ka pesujärgset aurutamist, pitsi taastamist ning kleidi remonti.

Kleidi puhastuse hind sõltub kleidi suurusest ning määrdumise astmest.

Teenus kehtib ainult Anna-Bella pruutidele!

Kirjuta meile