Anna-Bella pulmasalong kutsub Sind valima pulmakleiti koos sõbrannade või lähedastega. Tee oma elu tähtsaima kleidi valimisest meeleolukas ja meeldejääv sündmus, mida hiljem piltide pealt meenutada!

Meie “naisteka pakett” sisaldab:

  • salongi broneerimist 2 tunniks koos pruudikonsultandiga;
  • pakume vastavalt Sinu soovile šampust või teelauda;
  • fotograaf jäädvustab meeleolukad pildid pulmakleidi valimisest.

Hind alates 250 €

Paketti on võimalik tellida E-R kell 19:00-21:00.

Broneeri aeg!

Ideaalse pulmakleidi otsingutel ootame Sind Anna-Bella pulmasalongi!

Salongi külastamiseks soovitame broneerida aeg konsultatsiooniks, siis oskame Sind oodata. Võtame vastu broneeringuid esmaspäevast reedeni kell 10:00-19:00, laupäeviti kella 10:00-17:00.

Anna-Bella pulmasalongis on Sul võimalus proovida kleite valmis kollektsioonist ning tunnetada, milline stiil sobib kõige paremini just Sinule. Meie kogenud pruudikonsultandid teevad Sinu elu tähtsaima kleidivaliku lihtsamaks ja meeldejäävamaks sündmuseks.

Enne pruudisalongi tulemist, soovitame koguda ideid, milline Sinu unistuse kleit võiks välja näha – sirvi pulmaajakirju, uuri pilte internetis. Pulmasalongi külastades võta kõik need mõtted kaasa:)

Konsultatsioon  ja proovimine Anna-Bella salongis tasuta!

 

 

Broneeri aeg!

Individuaalne lähenemine, lai kangaste valik ja kvaliteetsed õmblused koos peene käsitööga – need on meie eelised Sinu unistuste kleidi loomisel. Tänu rohketele kogemustele on meil võimalik jagada Sinuga head nõu ning oleme alati valmis arvesse võtma Sinu erisoove ja ettepanekuid. Kõik meie pulmasalongi kleidid valmis kollektsioonist kohendatakse vajadusel Sinu mõõtudega või valmivad eritellimusel. Kui Sa soovid kleidis muudatusi teha, siis meie õmblejad valmistavad just Sinu jaoks selle ideaalse kleidi.

Tüüpilised õmbustööd, mida aeg-ajal teha tuleb on näiteks kleidi:

  • pikkuse muutmine;
  • kitsamaks tegemine;
  • pitsi vm materjali lisamine/ eemaldamine;
  • varrukate kohendamine jms.

Õmblustööde tasu ja ajaline kulu sõltub nende mahust, keerukusest ja materjalist.

Teenus kehtib ainult Anna-Bella pruutidele!

Broneeri aeg!

Selleks, et Sa saaksid oma pulmapäeval maksimaalselt särada, viimistleb Anna-Bella salong Sinu kleidi viimsegi detailini. Kõik pulmakleidid jõuavad pruutideni triigitud ja aurutatult. Pakime need ilusti kleitidele mõeldud kotikese sisse ning anname kaasa kasutusjuhendi, kuidas sellega ümber käia.

Nii, et Sul ei tasu millelgi pärast muretseda, Anna-Bella tiim teeb kõik, et Sa näeksid oma kleidis suurepärane välja!

Broneeri aeg!

Pulmapäeval on oluline, et kleit istuks seljas hästi ja mugavalt ning Sina saaksid nautida oma erilist päeva.

Selleks, et pruutkleit ideaalselt istuks, on Sul võimalus tulla Anna-Bella pulmasalongi või tellida endale koju pruudikonsultant, kes aitab Sind kleidi selgapanekul, paelte sidumisel, nööpimisel jms.

Vajalik eelnev etteregistreerimine.

Teenuse hind alates 65 €

Broneeri aeg!

Kui pulmad on peetud ja kleit vajab puhastust, siis ootame sind tagasi Anna-Bella salongi!

Ülima hoolega kohtleme õrna pitsi, taastame kleidi esialgse värskuse ning käsipuhastuse tulemusena maksimaalse puhtuse. Puhastus sisaldab ka pesujärgset aurutamist, pitsi taastamist ning kleidi remonti.

Kleidi puhastuse hind sõltub kleidi suurusest ning määrdumise astmest.

Teenus kehtib ainult Anna-Bella pruutidele!

Broneeri aeg!